UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a ja mieszkałam w Suchaczu i powiem tak-oczywiście przechodzimy przez tory i kierujemy się w stronę Pęklewa ale najpierw mijamy pierwsze zabudowania po lewej (dawniej dosłownie na przeciwko tego domu tez była cegielnia ale ją zburzono) na tę część mówiono cegielnia 1a potem idziemy dalej prosto i po prawej mamy cegielnię 2 czyli tę, o której mówicie -Pęklewo jest jeszcze kawałek dalej a następnie. .. Kadyny