UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
bardzo glupio zrobili malujac czolg na takie kolory!!! w koncu to sprzet wojskowy i powinien byc pomalowany na odpowiedni kolor, chociazby przez szacunek dla tysiecy rosjan i zolnierzy innych narodowosci ktorzy zgineli walczac w takich wlasnie czolgach swoja droga t34-85 przez wielu ekspertow uwazany jest za najlepszy czolg ii wojny swiatowej