UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dziękuję Mag, dziękuję Alu, dziękuję Szym, dziękuję Izabelko, dziękuję Szeba, dziękuję fotografie z zawodu, dziękuję Amelko, dziękuję Tomku T., dziękuję Marcinie, dziękuję Elwawo, dziękuję Angeliko, dziękuję Mateush, dziękuję ***, dziękuję AborygenMiejscowy, dziękuję..., dziękuję KamiKadze, dziękuję ZbigKing, dziękuję Asiu, dziękuję CyfraL. Dziękuję Wszystkim, którzy głosowali na moje zdjęcie i oczywiście GORĄCO POZDRAWIAM:)
autor-damian