UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Słowa uznania dla Autora. Nie sadzę, że zdjecie było obrabiane informatycznie poza wykadrowaniem i przetworzeniem samego obrazu. Piękny Elblag nam pokazujesz. I jedna drobna uwaga - on jest w wielu miejscach nie tylko na Starówce. O okolicach już nie wspomnę.

AborygenMiejscowy