• Ogłoszenia
  • Katalog
  • Imprezy
  • Repertuary
  • Rozkłady
  • NaWynos

UWAGA!

[X]

Wshód słonca na Wysoczyźnie. Zainspirowany naszymi fotkami, zorientowałem się że mamy Wysoczyznę leżącą kilka kilometrów od miasta a jest ona wysoka na prawie 200 metrów,z Elbląga jest doskonale widoczna, więc kupiłem w komisie ruską rurę taką z gwintem do "zenita" starzy bywalcy wiedzą o czy mowa.Mieszkam za kanałem więdz tylko czekałem na odpowiedni moment,noi udało sie.Więcej napiszę jeżeli mi fotkę przyjmą do konkursu.


Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Czekaj
Anuluj

w grudniu zamieściłem zwykłą fotę i co ztego nikt na nią nie spojrzał, choć jest ciekawa ma tylko trzy kolory, zielony, biały i szary, no i okienko w tunelu i ikolory kontrastowe, chyba jednak HDR.

PONIEMIECKI
Logowanie Kontakt
www.portEl.pl - Elbląg ma swoje dobre strony!
Copyright © 2001-2026 SOFTEL