• Ogłoszenia
  • Katalog
  • Imprezy
  • Repertuary
  • Rozkłady
  • NaWynos

UWAGA!

[X]

Wshód słonca na Wysoczyźnie. Zainspirowany naszymi fotkami, zorientowałem się że mamy Wysoczyznę leżącą kilka kilometrów od miasta a jest ona wysoka na prawie 200 metrów,z Elbląga jest doskonale widoczna, więc kupiłem w komisie ruską rurę taką z gwintem do "zenita" starzy bywalcy wiedzą o czy mowa.Mieszkam za kanałem więdz tylko czekałem na odpowiedni moment,noi udało sie.Więcej napiszę jeżeli mi fotkę przyjmą do konkursu.


Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Czekaj
Anuluj

autorze nie przejmuj sie tymi amatorskimi komentarzami, fotka jest katalistyczna nawet moje dzieci ja aprobuja, rozwijaj swoj talent, gdy zdobede odpowiedni sprzet uchwyce taka fotke latem bo wiem gdzie stanac. .. bez

Logowanie Kontakt
www.portEl.pl - Elbląg ma swoje dobre strony!
Copyright © 2001-2026 SOFTEL