UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Obiecałem więcej napisać o technice wykonania, fotka wykonana jest z dachu mojego mieszkania, jako stabilizatora obiektywu użyłem worka z grochem, technika analogowa, trochę szumu widac, ale w Elblągu nie ma gdzie dobrze negatywu odszumić. No jak przystało na artystę nad tą fotką troche sie napracowałem, to nie jest zwykły psrtk, czekałem na dacu na odpowiednia porę i dobre naswietlenie, ale co tam zimno dla artysty, proszę się nie smiać bo tyko "prawdziwy artysta" potrafi docenić trud innego artysty. poniemiecki
PONIEMIECKI