• Ogłoszenia
  • Katalog
  • Imprezy
  • Repertuary
  • Rozkłady
  • NaWynos

UWAGA!

[X]

ELEKTROWNIA WIATROWA W ostatnim czasie z mojego okna widać dziwne mrugające światełka na horyzoncie. Są to elektrownie wiatrowe wybudowane przez hiszpańską firmę Iberdrola w okolicy Sztumu. Jest ich dokładnie 12 sztuk, wysokie na około 80 metrów o długości jednej łopaty 40 metrów. Działający wiatrak będzie miał 120 metrów, więc jest widoczny z bardzo dalekiej odległości. Zdjęcie wykonane z Elbląga a wiatraki oddalone są jakieś 35 km od mojego okna.


Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Czekaj
Anuluj

mało jem tyle wiem

(Akademia FM)
Logowanie Kontakt
www.portEl.pl - Elbląg ma swoje dobre strony!
Copyright © 2001-2026 SOFTEL