• Ogłoszenia
  • Katalog
  • Imprezy
  • Repertuary
  • Rozkłady
  • NaWynos

UWAGA!

[X]

ELEKTROWNIA WIATROWA W ostatnim czasie z mojego okna widać dziwne mrugające światełka na horyzoncie. Są to elektrownie wiatrowe wybudowane przez hiszpańską firmę Iberdrola w okolicy Sztumu. Jest ich dokładnie 12 sztuk, wysokie na około 80 metrów o długości jednej łopaty 40 metrów. Działający wiatrak będzie miał 120 metrów, więc jest widoczny z bardzo dalekiej odległości. Zdjęcie wykonane z Elbląga a wiatraki oddalone są jakieś 35 km od mojego okna.


Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Czekaj
Anuluj

nauki nigdy nie jest za wiele szanowny Akademiku, szkoda tylko że się nie podpisałeś bo może i od Ciebie bym się czegoś nauczył:)

szuwar
Logowanie Kontakt
www.portEl.pl - Elbląg ma swoje dobre strony!
Copyright © 2001-2026 SOFTEL