• Ogłoszenia
  • Katalog
  • Imprezy
  • Repertuary
  • Rozkłady
  • NaWynos

UWAGA!

[X]

WIECZORNA MGŁA Wiem wiem zaraz ktoś napisze że to grafika albo fotomontaż więc wyjaśnijmy to od razu. Zdjęcie wykonane podczas mgły i po skanowaniu negatywu tylko odszumione bo jakość skanowania w naszym kochanym mieście jest słaba i skanowane negatywy strasznie tracą na jakości. To tyle i serdecznie pozdrawiam wszystkich oceniających.


Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Czekaj
Anuluj

Kolejna edycja FM dobiega do końca. Dziękuję z oceny i komentarze przy moich fotkach i korzystając z okazji życzę wszystkim udanego sylwestra i oczywiście ciekawych kadrów.

jarjar69
Logowanie Kontakt
www.portEl.pl - Elbląg ma swoje dobre strony!
Copyright © 2001-2026 SOFTEL