• Ogłoszenia
  • Katalog
  • Imprezy
  • Repertuary
  • Rozkłady
  • NaWynos

UWAGA!

[X]

WIECZORNA MGŁA Wiem wiem zaraz ktoś napisze że to grafika albo fotomontaż więc wyjaśnijmy to od razu. Zdjęcie wykonane podczas mgły i po skanowaniu negatywu tylko odszumione bo jakość skanowania w naszym kochanym mieście jest słaba i skanowane negatywy strasznie tracą na jakości. To tyle i serdecznie pozdrawiam wszystkich oceniających.


Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Czekaj
Anuluj

Poddaje się zostałem rozłożony na łopatki moje gratulacje. Tak na marginesie używam zabytkowy Adobe Elements 2,0.Pozdrawiam i widzę że ktoś czasami czyta moje wywody. HEJ

jarjar
Logowanie Kontakt
www.portEl.pl - Elbląg ma swoje dobre strony!
Copyright © 2001-2026 SOFTEL