UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mr Smithski , czytac Twoje wypowiedzi to przyjemnosc:) Usmiech cisnie sie na usta i czlek zapomina o migrenie:)))Twoja bystrosc i inteligencja, wesołe usposobienie , żywy umysł , ktory pozwala łamać wszelkie bariery,nie poddawanie sie presji otoczenia - tego mozna Ci zazdroscic albo uczyc sie od Ciebie. I ten blyskotliwy jezyk (nie szkodzi , ze Anonim nie moze Cie zrozumiec;)! Pozostaję Twoim najwierniejszym kibicem , fanką i kochanką (ups,ale rym hihihi)

TyWieszKto:)