UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dość fajne, jednak mi najbardziej spodobały się cienie rzucane przez te latarnie - taki symbole radioaktywności. Ciekawe, jak by to wyglądało z góry. I to jest chyba wyzwanie dla jarjara; ) Ja się nie podejmę, ale może ktoś?!

lee yo