UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
patrze w ten ratusz i nic nie widze ani ostrosci ani jakosci no nic kurcze nic. co do moich fot... to maja byc dziela sztuki czy zawodowe foty? bo nie wiem a te dwa pojecia nie koniecznie chodza ze soba w parze, link podawalem juz kika razy, nie chce poo raz kolejny go podawac ale moze ktos ci go podesle
mekeke