UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wiatrak spłonął w styczniu 2002 roku. Był to wspaniały zabytek i ciekawe miejsce do robienia zdjęć. Dzisiaj pozostały tylko wspomnienia i stare fotografie z szuflady. Kiedyś miałem kilka pomysłów na ciekawe zdjęcia tego wiatraka ale jakaś burak go spalił. Sorki za ekspresję wyrażenia i pozdrowionka dla odwiedzających. Ps. I jeszcze jedna ważna sprawa. Zdjęcie wykonane na slajdzie analogowo długo przed erą plastikowych cyfraków.

jarjar69