UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No motyw przedni - he, he. Ale słaba reklamówka naszego miasta. A może wcale nie jest tak jak wszyscy myślą - może to amator opalenizny, który z braków funduszy na solara łapie każdy promyk coraz słabszego już słońca a ten pan po prostu mu zazdrości. No!
lee yo