UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tylko taka uwaga: Wiem, że to zdjęcie technicznie nie jest najlepsze -mam tego pełną świadomość. Ale wynikało to z pośpiechu, z jakim je wykonałem. Chodziło mi raczej o ukazanie chwili, i myślę, że to mi się udało. A więc - technika swoją drogą, to co przedstawia zdjęcie swoją drogą; ))

bodzio2158