UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ten mężczyzna przyglądający się łażącemu - fenomenalny. Swoją postawą wyraża całe zaciekawienie sytuacją, litość i pogardę zarazem do człowieka upadłego. Piękny temat ujęty po mistrzowsku. Fotka technicznie średnia. Za bardzo wypalona. A za całość max. ocena. A co do anonima-poety. Jesteś człowieku żałosny, jak masz coś do wyantycypowanego, do daj mu w mordę, a nie zaśmiecaj tu forum swoimi wybździnami.

sosowy