UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
naprawde brakuje tu fotek z "jajem"ale wy wszyscy jednak wolicie cukierkowe obrazki ,beznamietne fotografie wciąż tych samych obiektów,nudne niczego nie wyrazajace i pozornie śliczne widoczki.boicie sie czegos ostrzejszego,czegos co ma sens ,jakis przekaz i harakter???!!!
ktos kto sie zna