UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jest to bez wątpienia fajne foto szkoda że w naszym regionalnym konkursie kryteria ocen są inne. Mam nadzieję że ta fotka znajdzie swoje zasłużone miejsce gdzieś w szeregach fotek z jajem. Przepraszam za ekspresję wyrażenia ale bałem się że ta fotka wygra tą edycję i pozbawi mnie wygranej. Pozdrawiam i gratuluję fajnej fotki z fajnej podróży. Hej
jarjar69