UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ta cała "fotka miesiąca" jest bez sensu. tak jak wszystko w elblągu. wszędzie znajomości i układy!!! prześlesz fotkę np 10 dnia któregoś miesiąca i do jego końca znajduje sie ona w poczekalni!!! bo pewnie byłaby konkurencją dla kogoś, kto z góry ma wygrać w danym miesiącu!!! nie polecam!!!

Śmiech