UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
pierwszy raz takie zdjecie w konkursie. i nalezy sie dobre slowo za pomysl i checi. i oczywiscie wszystkie marudy ktore same nie fotografuja tylko pisza slowa krytyki musze zrobic zaraz raban ze nieladne. nawet nie wiedza co pisac to napisza"lipa". i to wszystko.ale taka jest natura czlowieka. nie glosuje za tylko zawsze przeciw. ruszcie sami tylki i zrobcie dobra fote, a potem krytykujcie...
mag