UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

znów głupia dyskusja :( a podobno pod zdjęciami mają być tylko opinie na temat foty ? co do niej to IMHO leci w prawo, kadr już mniej przemyślany od poprzedniego, może sam dół zostawić bez góry ? nie wiem czy coś by pomogło. poprzednie lepsze. pozdr

michu