UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
babcia nie żyje - ale jeśli masz ochotę możesz po niej też pojeździć...Ulżysz sobie i dowartościujesz sie - Co za perspektywy - pomyśl...warto.....Zostaw te fotki i ten głupi konkurs -nie warto się nim zajmować . .masz świadka i jego nie żyjacą babcie...
swiadek