UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jarjar - czepiasz sie , jak sama nazwa mowi photoshop - sluzy do zdjec ,nazywasz to zdjecie grafika co calkowicie nia jest :jakbys mial watpliwosci to spojrz w definicja a pozniej narzekaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika_komputerowa . to ze ktos pobawi sie suwakami w ps-ie nie znaczy ze tworzy grafike , i przestan plakac jak stara baba
janniezbedny