UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak własnie wygladaja moje ukochane Żuławy. Ładne zdecie " ) laki (2008-04-12) Taa. .to chyba mieszkasz na innych Żuławach niż ja :] czy już naprawde nikt nie umie zrobić dobrego zdjęcia? bez obróbki. przecież to bardziej przypomina grafike niż fotografie. ..
gata