"Molo" by Ломо - podobno marka trzyma się dobrze. Aha. Jakby kto pytał : Krynica Morska - offfkorsss.
Fot.
levco
Ocena Czyteln. 3,3/40
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca
A moim zdaniem...