UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

to nie jest zdjecie. .. to widokówka dla turystów i wogóle nie powinna tu byc mimo ze nie wchodzi do konkursu. . a tak wogóle moze zróbcie jeszcze przedział twórczosci fotki dla akademii, bo wychodzi nam grafika a nie prosta naturalna fotka miesiaca.

ups.....