UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

mekeke, takie panoramy jak Twoje robi sie obiektywem bardzo szerokokatnym a ja dysponuje jedynie standardowym, dlatego nie moge zrobic ani w gore ani w dol. Technika jest identyczna, tylko wy w firmie macie lepszy sprzet :)

AJ