UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
bywalcu nie zrozumiales calego incydentu, nie moge miec dobrego samo poczucia po tym jak 2 istoty bliskie mi odszedły z tego świata dzień po sobie. Tym bardziej jeśli jakaś "kobieta" ironizuje z tego. Ale dziękuje Wam jesteście wspaniali elblążanie. Dla mnie czy jest to kobieta czy facet bedzie szmatą jesli drwi z takich rzeczy - przykro mi ale juz powiedzialem ze zdania nie zmienie .....
świadek