UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

bywalcu nie zrozumiales calego incydentu, nie moge miec dobrego samo poczucia po tym jak 2 istoty bliskie mi odszedły z tego świata dzień po sobie. Tym bardziej jeśli jakaś "kobieta" ironizuje z tego. Ale dziękuje Wam jesteście wspaniali elblążanie. Dla mnie czy jest to kobieta czy facet bedzie szmatą jesli drwi z takich rzeczy - przykro mi ale juz powiedzialem ze zdania nie zmienie .....

świadek