UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gratuluje bywalcu, że jesteś taki dobry i wspaniały....Twoja kobieta zabiłą by ci dziecko a ty byś pogłaskał ją po główce i powiedział: "dziękuje, jestes wspaniała" . Kobieta to człowiek, a nie oddzielna rasa. NIe będe gloryfikował chamskich, świńskich zachowań "kobiet" . Przykro mi ale nie będe! (Oczywiście inteligentna osoba zrozumie, że nie chodzi tu o wszystkie kobiety, bądź jakieś uprzedzenia). Niestety część tej zaściankowej elbląskiej społecznosci "jeden, jedyny przypadek" uogólniła na cały mój poglad o kobietach, cóz ze średnią 100 IQ takie wnioski są do przewidzenia.....
świadek