UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Swiadek: jesli prawda jest, jak tos tu wczesniej napisal, ze jestes emerytowanym, niezweryfikowanym milicjantem, to pewno problemow "egzystencjalnych" nie masz /praca w agencji/, niewatpliwie masz jednak problemy "emocjalne". Co to znaczy, zapytaj swoja madra maszyna, na ktorej sprawdzasz swoje teksty. Ona jest madrzejsza od ciebie, aczkolwiek tak samo tepa./bez kopa nie ruszy/ A wiesz, ze >cjant< jest podstawowa jednostka inteligencji? Jak sie nazywa jedna tysieczna tej jednostki? I znow biegiem do maszyny.

zza miedzy