UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Leica - Ta dyskusja toczy się od długiego czasu. Oby Organizator Fotki Miesiąca wziął sobie do serca takie - jak Twój - komentarze, i zmienił zasady oceny zdjęć. Bo z fajnego, swego czasu konkursu, niewiele dziś zostało. I nawet coroczny wernisaż Fotki Miesiąca tego nie ratuje.

Sfobodnyy Grzegorz