UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Sfobodnyy Grzegorz - Faktem jest, że w 80% z poczekalni wychodzą zdjęcia bardzo słabe technicznie i warsztatowo, pozbawione podstawowych reguł poprawnej fotografii, powiedziałbym nawet rażąco słabe. Jeśli nawet konkurs jest dla amatorów to nikogo to nie zwalnia z odrobiny staranności i dbałości. Winę w tym wszystkim upatruję w bardzo słabej i nierzetelnej pracy Akademików oceniających zdjęcia z poczekalni. Albo sami reprezentują podobny poziom albo robią przysługę koledze. Nieczęsto dobre a nawet świetne zdjęcia nie mają szans na wyjście z poczekalni, czyżby były zbyt konkurencyjne dla miernot. Myślę, że nic tu się nie zmieni i tylko szkoda, że tak wielu dobrych "amatorów" opuściło ten konkurs.

Leica