UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@LegiaWarszawa - To nie napinka, bardziej chodzi o to, że słabe zdjęcia są promowane. Wychodzą z poczekalni głosami znajomych królika. I potem ten Amator ma błędne przekonanie, że zrobił super fotkę - i nie ma potrzeby rozwijania się i poprawy warsztatu. Bo po co ?

Sfobodnyy Grzegorz