I gdybym się kiedyś urodzić miał znów, to tylko w Elblągu. (Park im. Michała Kajki)
Fot. egzegeta
Ocena Czyteln. 2,3/8
A moim zdaniem...
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca