Zimowe kontrasty (Elbląg, ul. Brzeska)
Fot. KubazElbląga
Ocena Czyteln. 3,5/35
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

I ten śmietnik na pierwszym planie :)
Foto-amator (2026.01.26)
@Foto-amator - Śmietnik ma kolor pomarańczowy. Bardzo fajny akcent. Wszystko na swoim miejscu. Porządne zdjęcie.
PiorunKulisty (2026.02.10)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca