„Zimowe popołudnie” (Tolkmicko)
Fot. hawai
Ocena Czyteln. 3,5/29
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

To nie Elbląg !
No raczej. I co dalej?
Wrt (2025.12.20)
@Itp - i z czym masz problem?
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca