UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@LegiaWarszawa - No jeżeli dla Ciebie zdjęcie to postprodukcja w Photoshop czy innym sofcie to rzeczywiście masz rację :( Ja nie napisałem, że nie jest to jakaś forma sztuki, tylko że ma to mało wspólnego ze zdjęciem (i co widać po innych komentarzach nie jest odosobnionym odczuciem) Pomijam oczywiście sam kadr, który również jest nijaki (patrząc przez pryzmat tytułu jaki Autor nadał zdjęciu) Rozumiem zamysł Autora (podobne „twory” wygrywały już Fotkę Miesiąca), ale dla mnie to nigdy nie powinno się znaleźć w kategorii fotografia.

elo_76