UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@elo_76 - Kadr, perspektywa, światło i czas naświetlania - to wszystko jest normalnie sfotografowane, a nie narysowane od zera w komputerze, więc jak najbardziej mieści się w sekcji „zdjęcia”. Jedyne, co tu jest mocniej „podkręcone”, to kolorystyka i klimat - świadoma postprodukcja w stronę bardziej malarskiego looku. Można taki styl lubić albo nie, ale to dalej fotografia, tylko mocniej interpretowana, a nie żaden "twór”. Trochę więcej szacunku do cudzej pracy.

LegiaWarszawa