W moim ogrodzie ,gdzie czas leniwy... (Elbląg)
Fot. Martinez72
Ocena Czyteln. 3,8/28
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Podobno zgodnie z nową ustawą klepnięta i dopiętą przez PO jest zakaz fotografowania sądów.
Foto-amator (2025.05.18)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca