Zdjęcie zdobyło tytuł fotki miesiąca

Susza (Sztumskie Pole)
Fot. nwm
Ocena Czyteln. 4,9/41
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Super zdjęcie dobre ujęcie
Piękne zdjęcie Susza Oryginalne z duszą 👍👍
A co te zdjęcie ma wspólnego z Elblągiem? Prace miały dotyczyć Elbląga, tutaj mamy „sztumskie pole”. No cóż…
@Nocooz - Zdjęcie z lutego, które wygrało konkurs też nie ma wspólnego z Elblągiem.
@nwm - Pod kątem liczby głosów czytelników rzecz jasna.
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca