UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moja fotografia opiera się niemal wyłącznie na czasach B. To fotografia nocna i .... nieziemska. W dosłownym tego słowa znaczeniu. Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi. Niestety reszty nie da się opisać słowami. To trzeba po prostu zobaczyć.

krzy_k