Elbląg w obiektywie (Elbląg)
Fot. Angelika
Ocena Czyteln. 1,5/16
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Balans bieli - twórca nie wie o co chodzi. Krzywy kadr. Nie to nie artyzm. To przypadkowy cyk. Bo zdjęciem tego nie można nazwać.
(2025.02.21)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca