Rondo Zamech (Elbląg)
Fot. Dawid Gamaradzki
Ocena Czyteln. 2,5/15
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Takiego szajsu jak ostatnio ludzie tu wstawiają dawno nie było. Przypadkowe pstryki pokroju szamba.
Pan wielko fotograf napisał 🫡
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca