Zimowi parkowi przyjaciele (Park Traugutta)
Fot. Aneta
Ocena Czyteln. 1,7/13
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Takiego szajsu jak ostatnio ludzie tu wstawiają dawno nie było. Przypadkowe pstryki pokroju szamba.
(2025.02.19)
No artystyczne że boki zrywać. Głomby na śniegu. Głomby za apaeatem/telefonem.
(2025.02.21)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca