Piekarczyk na poszukiwaniu najlepszych ujęć (Elbląg)
Fot. novypol
Ocena Czyteln. 3,6/37
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Pomysł na kadr bardzo fajny, ale nóżek mogłeś nie ucinać. Mimo tego fotka na plus, podoba mi się.
(2025.02.05)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca