UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A moim,jakze skromnym zdaniem autor świetnie sie bawi ccczytając zabawne opinie i chyba o to chodzi! Czego oczekiwać od zwykłego zjęcia i to zrobionego Smeną? Weżcie mądrale Smienkę i do roboty.Zwłaszcza,ty,Swiadku/Jehowy pewnie/,botwoje opinie są pozbawione szczypty HUMORU.Czy wiesz?!

Margaret Tacher