UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A moim,jakze skromnym zdaniem autor świetnie sie bawi ccczytając zabawne opinie i chyba o to chodzi! Czego oczekiwać od zwykłego zjęcia i to zrobionego Smeną? Weżcie mądrale Smienkę i do roboty.Zwłaszcza,ty,Swiadku/Jehowy pewnie/,botwoje opinie są pozbawione szczypty HUMORU.Czy wiesz?!
Margaret Tacher