UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szanowna Parafianko! Zastanawia mnie gdzie widzisz tu "wspaniala gre swiatel", wystraczy wejsc na most, nacisnac spust migawki i nawet statyw nie potrzebny. Zdjecie conajmniej mierne, jakich ostatnimi czasy tu pelno...

OveR