UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jesteś słodki observatorku... Normalnie mnie podniecasz!! taki męski.. wrrr.. więc mnie rozpoznałeś na paradzie?! Och.. jak żałuję że nie szedłem w twojej grupie.. ale przyznaj się- nie jesteś takim zwykłym zakompleksionym debilem prawda?! tylko tak udajesz co?! Nie przejmuj się.. kiedyś też znajdziesz sobie faceta.. buziaczki..

Michał